Search

Parduotuvė
  -    -  Gėlių prenumerata  -  Gėlių prenumerata

Gėlių prenumerata

Kaina: 90.00520.00

Mes linkę prenumeruoti žurnalus, laikraščius, naujienas, kad pagilintume žinias ar sužinotume naujų dalykų — juk viskas taip greitai keičiasi. Deja, skubančiame pasaulyje ne visada skiriame laiko mylimiems ir svarbiems žmonėms, paįvairinti verslo vietos aplinką. Atsižvelgiant į tai, kad dažnai pamirštame ar nepagalvojame, kaip parodyti dėmesį brangiam žmogui ar kurti jaukumą ten, kur dirbame didžiąją dalį savo dienos ir leisti mėgautis gyva gėlių puokšte, „Gėlės gėlėms“ komanda ėmėsi iniciatyvos ir pradėjo teikti naują paslaugą — gėlių prenumeratą. Periodinis gėlių
pristatymas į namus ar biurą – žiupsnelis džiaugsmo be jokių papildomų pastangų.

Kodėl verta naudotis gėlių prenumeratos paslauga?

 

Kiekvieną mėnesį (kartą ar kelis kartus — priklauso nuo prenumeratos varianto) gausite gėlių – investuosite laiko tik kartą, o džiaugsmą, kurį teikia gyvos gėlės patirsite periodiškai. Gėlių prenumerata kainuoja pigiau negu nuolatinis gėlių pirkimas. Puokštes kursime pagal kliento norus, tačiau kiekvieną kartą jūsų laukia maloni staigmena, nes niekada nežinosite, kaip ji atrodys, kol nepasieks jūsų. Gėlių pristatymas į namus ar biurą vyksta periodiškai, jūsų pasirinktą savaitės dieną. „Gėlės gėlėms“ gėlių parduotuvė turi ilgametę patirtį, tad geba džiuginti klientus itin šviežiais ar net egzotiškai augalų žiedais ir jų deriniais.

Kam skirta gėlių prenumerata?

Fiziniams asmenimis, kurie užsako gėles su tikslu papuošti ir pagyvinti namų interjerą arba norint
pamaloninti ir parodyti išskirtinį dėmesį savo brangiems žmonėms.

Įmonėms, kurioms svarbu, kaip atrodo jų aplinka, kurios formuoja įvaizdį pasitelkiant ne tik
standartinius būdus, bet ir mažiau populiarius, tačiau įsimenamus – gėles, kvapus, spalvas.

Kokių puokščių galite tikėtis?

Puokštes rišame pagal jūsų pageidavimus ir reikalavimus — renkatės dydį, spalvinę gamą, stilių. Jūsų susakyti poreikiai sudaro puokštės pagrindą, o visa kita dalis mūsų staigmena jums. Atsižvelgiant į sezonus, asmenybę ar įmonę, kuriai skirta puokštė kas kartą dėliosime savitą ir išskirtinę kompoziciją. Gėlių prenumerata tai ne šabloniškas gėlių pristatymas – tai personalizuotas sprendimas pagal individulius asmens ar įmonės poreikius. Galime atliepti net jūsų prekės ženklo spalvų gamą ir gėles adaptuoti prie reikiamų atspalvių.

Mūsų gėlių parduotuvė žinoma kaip šviežių ir įvairių žiedų bei netikėtų puokščių kompozicijų rišimo vieta, tad tikime, jog gėlių prenumerata jus stebins ir džiugins.

Padovanokite sau ar kolektyvui mažą šventę, kas mėnesį, įsigydami gėlių prenumeratą. Gėlių pristatymas į namus ar biurą – papildomų pastangų nereikalaujantis aplinkos nuspalvinimas ir pagyvinimas.

 

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Papildoma informacija

Kartai

3 kartai, 5 kartai, 8 kartai

Kaina

30 eur, 50 eur, 65 eur

Kokiu dažnumu

Kas savaitę, Kas dvi savaites, Kas mėnesį

Stilistika

Pastelinė, Ryški, Žalia